"AMBASADA" - SVEČIŲ NAMAI ŠVENTOJOJE

Svečių namų „Ambasada" - ieškantiems ramios ir patogios vietos poilsiui ar šventei pajūryje. Erdvūs, komfortiški apartamentai su dviem miegamaisiais, jaukia svetaine su židiniu, virtuve ir visais reikalingais patogumais leis Jums jaustis kaip namie. Uždarame kieme su pavėsinėmis, lauko židiniais, baseinu ir tvenkiniu galėsite atsipalaiduoti ir gėrėtis pajūrio kopas primenančiu gamtovaizdžiu. Atgaivinti kūną ir sielą padės garinė pirtis, jakuzzi, o norintiems nedidelėje kompanijoje švęsti gimtadienį, jubiliejų, vestuves, sutikti Naujuosius Metus ar tiesiog maloniai praleisti laiką su artimaisiais, draugais ar bendradarbiais, siūlome 12 vietų banketų salę.

Mes įsikūrę Šventosios miestelyje. Iki jūros – tik 300 m, vos kelios minutės pėsčiomis. Šalia – dviračių takas, kuris driekiasi per visą pajūrį iki pat Klaipėdos. Uždarame svečių namų kieme yra didelė aikštelė Jūsų automobiliams. Mielai Jūsų lauksime!

     

Apartamentai, dviviečiai kambariai, keturvietis

Svečių namuose "Ambasada" patogiai apsistosite atvykę su šeima, širdies draugu ar draugų kompanija. Atvykimas po 14:00 val.,išvykimas iki 12:00 val.

Jums pasiūlysime:

  • Dvejus apartamentus su dviem miegamaisiais kambariais, svetaine (vienuose apartamentuose gali apsistoti iki 8 žmonių)
  • Trys dviviečiai kambariai su atskirais įėjimais iš lauko (kambarys skirtas dviems žmonėms arba šeimai su vaiku).
  • Vienas keturvietis.

 Svečiai su augintiniais nepageidaujami.

Visuose svečių namų apartamentuose ir kambariuose yra virtuvė, TV, WC, dušai, oro kondicionavimo sistemos, bevielis internetas.

Pavėsinės su lauko židiniais

Šiltuoju metų laiku Jūsų šventei, vakaronei ar romantiškam vakarui pasiūlysime pavėsinę su židiniu. Iš trijų kieme esančių pavėsinių išsirinkstie sau labiau patinkančią.

     

Jūsų laukia ramus, patogus ir turiningas poilsis Šventojoje!